Aktuální aktivity ECKANKARu

v České republice.

Stáhněte si elektronickou verzi knížky "ECKANKAR - Pradávná moudrost pro dnešek"


Návštěvníkům našich webových stránek nabízíme nově možnost stažení elektronické verze této knížky přímo z našich webových stránek. Bližší informace naleznete ZDE.

V neděli 9. září 2018 ve 12. hodin se uskutečnila v Praze přednáška na duchovní téma Cestování Duše – pracovní nástroj moderního člověka v rámci festivalu Minerva.
Příští přednáška proběhne pravděpodobně začátkem příštího roku na podobné téma s bližším zaměřením na karmické aspekty v našich životech. Přesný termín konání upřesníme včas na těchto stránkách.

Pro bližší informace o výstavě klikněte zde.
Stáhněte si elektronickou verzi knížky "Je život náhodná procházka"


      Návštěvníkům našich webových stránek nabízíme nově možnost stažení elektronické verze této knížky přímo z našich webových stránek. Bližší informace naleznete ZDE."Pozvánka na pravidelná setkání ECKistů v České republice"      Setkání členů ECKANKARu v České republice se pravidelně konají přibližně jednou měsíčně. Tato setkání probíhají v Brně, Praze a Ústí nad Labem formou volné diskuse k duchovnímu tématu danému pro dané setkání. Během každého setkání je místo pro dotazy hostů. Besedy jsou přístupné každému zájemci o duchovní otázky bez ohledu na jeho náboženské vyznání a přesvědčení. Chcete-li se zúčastnit některého setkání, pro vás zcela nezávazně a bezplatně, vyžádejte si bližší informace o setkání ECKistů na adrese info@eckankar.cz .Jste srdečně zváni !
Aktualizováno : 6.10.2018

ECKANKAR - Česká domovská stránka